Srpen 2016

Víza do Austrálie

21. srpna 2016 v 13:18
Studentská víza do Austrálie

Přemýšlíš o možnosti jet studovat a pracovat do Austrálie?
Jestliže chceš legálně pracovat v Austrálii musíš si zapatit školu. Poté můžeš legálně pracovat 20 hodin týdně.

Jak si vše vyřídit?
Je lépe si vše zařídit sám nebo použít agenturu?

Většina agentur vyřídí vše potřebné za Tebe a nic si neúčtuje, platí je školy, což je výhoda poradí ti co a jak. Hlavně mají zkušenosti a ví co je nutné, můžeš tak předejít zbytečnému zamítnutí víz.

V poslední době je žádost o studentská víza do Austrálie vice komplikovaná. Přihlíží se k mnoha faktorům a proto se musí žádost velmi dobře promyslet a připravit.

Když si vše zařizuješ sám/a strávíš s tím mnoho času a utratíš někdy i více peněz, školy žádnou slevu jednotlivcům stejně nedávají. Je škoda, když jsou ti víza zamítnuta na základě nějaké maličkosti, které si se mohl/a díky agentuře vyvarovat.

Studium v Austrálii

17. srpna 2016 v 19:38

Studium v zahraničí Austrálie
Je to jako novodobá cesta na zkušenou, zabalíš si baťůžek a vyrazíš do světa.
Pro některé to může být cesta za dobrodružstvím či poznáním, pro jiné třeba útěk ze stereotypu.
Třeba se právě teď cítíš, jako by si byl v nějaké škatulce, která Ti brání v rozletu, nebo hledáš nový impuls do života.
Ať už je tvůj důvod pro cestu do světa (Austrálie) jakýkoliv, jedno Ti můžu slíbit, změní to tvůj život a pohled na svět okolo tebe.
Maš li obavy z kroku do neznáma ? Můžeš se spolehnout na Australia Best Study, jsou tvojí jistotou v neznámém prostředí. Pomůžou Ti v jakékoliv situaci.
Image may contain: airplane, sky, cloud and outdoor

Odjezd z Austrálie

6. srpna 2016 v 7:17
Studium v Australii.
Vetsinou piseme o lidech, kteri do Australie prave prijizdi. Nedilnou soucasti kolobehu studia v Australii, je take odjezd a louceni. Vsichni studenti co prijizdi do Australie se stavaji soucasti naseho zivota, prozivame s nimi jejich starosti i radosti. Proto je louceni nakonci jejich pobytu v Australii smutne.
Je to konec jednoho pribehu, na jehoz konci je zacatek neceho noveho. My doufame, ze znalosti a zkusenosti ziskane v Australii, dokazi tito mladi lide zurocit po navratu do vlasti. A zaroven tak obohatit spolecnost ve ktere ziji a pracuji.
Prejeme ti mnoho uspechu a odvahy v pracovnim i osobnim zivote, aneb Good Luck mate.
Image may contain: 5 people , shoes, tree and outdoor